>

Yorumlar

Dişpoint

Belki de tıbbın başka hiçbir alanında psikolojik rahatlık diş hekimliğinde olduğu kadar önemli değildir. Hastaların bir gülümseme ile kliniğe gitmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve bu gülümseme güzel. Geri bildirimleriniz için size minnettarız, çünkü doğru hedefleri belirleyip belirlemediğimizi ve bu hedeflere ne kadar başarılı bir şekilde ulaştığımızı anlamamıza yardımcı olan geri bildirimlerinizdir.

Yorum Yap
Mehmet Kara 28.11.2020

İsmail Türkoğlu

İlk defa dişçiye gidecekseniz doğru kişi İsmail bey. Kanal tedavisi oldum ilk randevuda. Tedavinin ne zaman bittiğini anlamadım. Ne tedavi esnasında ne de sonrasında hiç acı ve ağrı olmadı. Teşekkürler.
Recep TOSUN 28.11.2020

Mustafa Yaşar Evren

20lik diş ağrısı için gitmiştim doktor çok iyi ilgilendi ve bilgilendirdi daha önce de 20lik diş çekimi ni yapmıştı ağrısız ve gayet kısa sürede çok teşekkür ederim
Şerife Nur Enli 28.11.2020

Mustafa Yaşar Evren

3 yaşındaki kardeşimin dişinde çürük vardı ve agrıdan sabaha kadar ağlıyordu. Doktor takviminden görüp randevu alarak gittik. O kadar memnun kaldık ki ignesiz tedavimizi gerçekleştirdi. Çevremizdeki herkese tavsiye ediyoruz şüphesiz gidebilirsiniz.