>

Protez

Hizmet

Diş, diş eti ve çevre dokuların farklı nedenlerden dolayı hasar görmesi ya da kaybedilmesi durumunda uygulanan protez diş, kişiye özel olarak hazırlanır. Böylece kişi, sindirim sisteminin başlangıcı sayılan dişlere tekrar sahip olarak, sağlıklı çiğneme fonksiyonuna kavuşur. Konuşmanın düzelmesini ve kişinin tekrar estetik bir görünüme sahip olmasını da sağlayan protez dişler, kişinin düşen yaşam kalitesini arttırır. Kişiye özel olarak üretilen diş protezleri, hastanın ağız yapısına tam uyum sağlayan, rahat kullanılabilen, ağız içine sabitlenebilen ya da ağza kolayca…

Devam Et

Diş, diş eti ve çevre dokuların farklı nedenlerden dolayı hasar görmesi ya da kaybedilmesi durumunda uygulanan protez diş, kişiye özel olarak hazırlanır. Böylece kişi, sindirim sisteminin başlangıcı sayılan dişlere tekrar sahip olarak, sağlıklı çiğneme fonksiyonuna kavuşur. Konuşmanın düzelmesini ve kişinin tekrar estetik bir görünüme sahip olmasını da sağlayan protez dişler, kişinin düşen yaşam kalitesini arttırır. Kişiye özel olarak üretilen diş protezleri, hastanın ağız yapısına tam uyum sağlayan, rahat kullanılabilen, ağız içine sabitlenebilen ya da ağza kolayca takılıp çıkarılabilen yapay dişler olarak da tanımlanabilir. Hastanın yeni dişlerine alışması birkaç ay sürebilir. Bu süre boyunca protez, hastanın garip hissetmesine ve rahat edememesine yol açabilir. İlk zamanlarda ağızda hissedilen dolgunluk ya da gevşeklik hissi normaldir. Alışma süreci olarak da tanımlanan bu süre boyunca kişinin yanak kasları ve dili, protez dişe alışır ve bir süre sonra protezi yerinde tutmak için efor sarf etmek gerekmez. Protez diş türlerine geçmeden önce sıklıkla sorulan "Diş protezi Nedir?" sorusunu yanıtlamak gerekir.


En doğru planlama ve maliyet bilgisi için kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Konya protez diş, Konya protez diş tedavisi, Konya protez diş fiyatları için Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden randevu alabilirsiniz.

protez diş fiyatları 2022, protez diş nasıl takılır, protez diş yapıştırıcı, protez diş temizliği, protez diş modelleri, protez diş çeşitleri, protez diş nedir, tek protez kaç para, alt çene protez ne kadar, üst çene protez kaç para, takma diş konya, sabit protez varmı, damaksız protez yapılırmı, tam ağız protez diş ne kadar, hiç diş yok protez olurmu, , protez diş konya, protez dayanıklımı, konya protez fiyatı, protez konya, konya diş hekimi özel, konya diş protez, konya protez diş fiyatları, konya protez doktorları, konya protez fiyatları, konya diş protez merkezi, konya diş protez tavsiye, konya protez diş ücretleri, konya protez diş yapan hastaneler, konya protez diş yapan klinikler. konya özel diş hekimi, konya özel diş hastanesi, konya en iyi diş kliniği, konya diş doktoru, konya en ucuz protez diş, konya kaliteli protez diş doktoru, konya protez diş tamir, 

Ücretsiz Danışın
Formu doldurun, bir yetkilimiz sizi en kısa süre içerisinde arasın ve merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayarak tedavinizi planlamaya başlayalım.
Veya Bizi Arayın +90 544 295 20 20