>

Periodontoloji

Hizmet

periodontoloji yani diş eti hastalıkları dişlerin çevresini ve çene kemiğinin üstünü saran ve dişlerin çene kemiği içerisinde tutunmasını sağlayan bağ dokusunun tedavisini amaçlayan bilim dalıdır. Hafif periodontal rahatsızlıklar ‘gingivitis’ ile başlar. Eğer bu rahatsızlık tedavi edilmezse, ileriki dönemde hastalık bir üst seviyeye ilerleyerek periodontitis’e dönüşür. Bunlar sonucunda dişetlerinde doku kaybı, çekilmeler ve alveol kemikte rezorpsiyonlar oluşmaya başlayarak artık geri dönüşümü…

Devam Et

periodontoloji yani diş eti hastalıkları dişlerin çevresini ve çene kemiğinin üstünü saran ve dişlerin çene kemiği içerisinde tutunmasını sağlayan bağ dokusunun tedavisini amaçlayan bilim dalıdır. Hafif periodontal rahatsızlıklar ‘gingivitis’ ile başlar. Eğer bu rahatsızlık tedavi edilmezse, ileriki dönemde hastalık bir üst seviyeye ilerleyerek periodontitis’e dönüşür. Bunlar sonucunda dişetlerinde doku kaybı, çekilmeler ve alveol kemikte rezorpsiyonlar oluşmaya başlayarak artık geri dönüşümü olmayan bir tablo ile karşı karşıya kalmış oluruz. Bu tablo sonucunda dişler sallanmaya başlar ve hatta dişin çekimine kadar gidebilir.


En doğru planlama ve maliyet bilgisi için kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Konya diş eti , Konya diş eti tedavisi, Konya diş eti tedavisi fiyatları için Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden randevu alabilirsiniz.

diş eti çekilmesi tedavisi konya, diş eti tedavisi, diş eti tedavisi iltihabı, diş eti şişmesi, diş eti kanaması, diş eti ağrısı, diş eti hastalıkları, diş eti kanaması nedenleri, diş eti iltihabı tedavisi konya diş eti tedavi diş fiyatları, konya diş eti doktorları, konya diş eti tedavi fiyatları, konya diş eti merkezi, konya diş eti doktor tavsiye, konya diş eti tedavi ücretleri, konya diş eti tedavisi yapan hastaneler, konya diş eti tedavisi yapan klinikler.konya özel diş hekimi, konya özel diş hastanesi, konya en iyi diş kliniği,konya diş doktoru

Ücretsiz Danışın
Formu doldurun, bir yetkilimiz sizi en kısa süre içerisinde arasın ve merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayarak tedavinizi planlamaya başlayalım.
Veya Bizi Arayın +90 544 295 20 20