>

ZİRKONYUM KURONLAR(KAPLAMALAR)

Bloglar
ZİRKONYUM KURONLAR(KAPLAMALAR)

ZİRKONYUM KURONLAR(KAPLAMALAR)

Doğal diş görünümüne en yakın, özellikle estetik beklentinin yüksek olduğu ön bölge dişlerinde kullanılan materyallerdir.Yıllardır kullanılan metal destekli porselenler; ışık geçirgenliğinin yetersiz olmasından kaynaklanan doğal görünümün sağlanamaması ve zaman zaman kişilerde alerjik vakalara neden olması, diş etlerinde morarma ve grileşmelere sebep olmasıyla zamanla yeni alternatifler aranmaya başlanmıştır.

Metal desteksiz (zirkonyum) porselenler estetik beklentisi daha yüksek olan hastaların ve daha iyi bir tedaviyi hedefleyen diş hekimlerinin tercihi olmaktadır. Zirkonyum porselenlerin en büyük farkı diş dokuları ve diş eti ile olan mükemmel uyumudur. Bu belirgin farklar nedeni ile metal destekli porselenler yerine zirkonyum porselenler tercih edilmektedir. Zirkonyum özellikle sağlığı ve estetiği bir arada isteyen hastaların tercihi olmuştur.


Konya gülüş tasarımı ve konya estetik diş hekimliği fiyatları için Dişpoint Ağız ve Diş sağlığı polikliniği'nden randevu alabilirsiniz.


Konya gülüş tasarımı, Konya gülüş tasarımı fiyatları, Konya estetik diş hekimi, Konya zirkonyum, Konya zirkonyum kaplama, Konya zirkonyum fiyatları, Konya lamine, Konya lamine diş, Konya lamine diş fiyatları, Konya estetik diş, Konya estetik diş hekimi, Konya özel diş hekimleri, Konya özel diş doktorları, Konya diş hastaneleri, Konya özel diş klinikleri, Konya en iyi diş kliniği, Konya özel diş hastanesi.